PŘEHRADY FEST VRANOV 2024

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Kemp Vranovská pláž se nachází necelých 30 km od Znojma nebo Moravských Budějovic a spadá pod obec Štítary. Jediná možná trasa příjezdu do areálu vede mezi obcemi Zálesí a Štítary. Pěšky se do areálu dostanete i z Vranova nad Dyjí přes hráz a most.

HLAVNÍ PROGRAM

UBYTOVÁNÍ A PARKOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ NA ROK 2024 SI  MŮŽETE REZERVOVAT NA ADRESE: recepce@vranovska-plaz.cz.

UBYTOVÁNÍ V CELÉM AREÁLU KEMPU VRANOVSKÁ PLÁŽ JE V DOBĚ KONÁNÍ FESTIVALU MOŽNÉ ZAKOUPIT POUZE SPOLEČNĚ S DVOUDENNÍ VSTUPENKOU NA HUDEBNÍ FESTIVAL PŘEHRADYFEST.

⛺️ Samotná vstupenka na Přehrady FEST negarantuje ubytování v kempu. Kemp má limitované kapacity. Na místě není možné ubytování dokoupit. Zakupte si prosím ubytování včas. Děkujeme!

Pokud máte zajištěné ubytování v areálu ať už ve stanu, karavanu nebo v chatách, můžete vjet a parkovat na určených místech přímo do areálu. Pro ubytované v kempu Vranovská pláž je vjezd povolen na základě voucheru na ubytování přímo do areálu kempu.

Pro bližší informace k  ubytování se obraťte na kemp Vranovská pláž na adresu recepce@vranovska-plaz.cz. Případně využijte další ubytovací kapacity v rámci města Vranov – http://www.ubytovani-vranov.info/

Platí přísný zákaz stanování na parkovišti! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

Check-in do chatek a stanů začíná v pátek 2. 8. v 15:00 a platí do neděle 4. 8.

Check out je v 10:00.

Pokud jste ubytováni v kempu Vranovská pláž, držte se pokynů na ubytovací smlouvě. Dále využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků.

Na Ptačím vrchu 2 km od kempu bude tradičně zajištěné parkoviště viz mapa. Na místě bude zajištěná tekoucí voda pro umytí rukou a mobilní WC.  Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“.

Cena za parkování osobního vozu na oba dva dny 300Kč, cena za parkování obytného vozu a karavanu 400Kč. Cena za stanové místo 300 Kč.

Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 2. 8. – areál bude otevřen od 15:00 do 02:00
sobota 3. 8. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

PLATBY KARTOU A BANKOMAT

Bankomat se nachází přímo v areálu kempu Vranovská pláž u restaurace Karlička. Ve všech pevných stáncích s občerstvením je možná platba kartou.

FOTOGALERIE VRANOV

DALŠÍ INFORMACE

Dokumenty na stažení s důležitými informacemi.

KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

mapa-vp-2021-cz_final07-11024_1

KDE NÁS NAJDETE

VRANOV | KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ