PŘEHRADY FEST SEČ 2024

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Autokemp Seč Pláž najdete 20 km od Chrudimi nebo 25 km od Čáslavi a spadá pod obec Seč.

Autokemp Seč Pláž se nachází cca 1 km od centra Seče, přímo na břehu Sečské přehrady. Má upravený travnatý povrch a přímo na kemp navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Vstup do vody je pozvolný.

HLAVNÍ PROGRAM

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 23. 8. – areál bude otevřen od 15:00 do 02:00
sobota 24. 8. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

PARKOVÁNÍ

Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“. Parkovné stojí 150 Kč/den a 200 Kč/dva dny.

Platí přísný zákaz stanování na parkovišti! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

UBYTOVÁNÍ

UBYTOVÁNÍ V CELÉM AREÁLU AUTOKEMP SEČ PLÁŽ JE V DOBĚ KONÁNÍ FESTIVALU MOŽNÉ ZAKOUPIT POUZE SPOLEČNĚ S DVOUDENNÍ VSTUPENKOU NA HUDEBNÍ FESTIVAL PŘEHRADYFEST.

⛺️ Samotná vstupenka na Přehrady FEST negarantuje ubytování v kempu. Kemp má limitované kapacity. Na místě není možné ubytování dokoupit. Zakupte si prosím ubytování včas. Děkujeme!

Check-in do stanů začíná v pátek 23. 8. v 12:00 a platí do neděle 25. 8.

Check in do chatek a karavanů začíná v pátek 23.8. v 14:00 a platí do neděle 25.8.

Check out je pro obě varianty v 10:00.

Ať už s námi budete v chatkách, ve stanu nebo využijete pouze jednodenní vstupné bez přespání, využijte prosím parkingu viz mapa. V době konání festivalu není možné zajet autem do autokempu ani v areálu parkovat. Pro parkování vozů využijte vyhrazené parkoviště.

ZAKOUPENÍ SAMOTNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL NEGARANTUJE UBYTOVÁNÍ V KEMPU. UBYTOVACÍ KAPACITY JSOU NIŽŠÍ NEŽ KAPACITY SAMOTNÉ PRODUKCE FESTIVALU. DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ ZAJISTIT SPOLEČNĚ SE VSTUPENKOU NA STRÁNKÁCH WWW.XTICKET.CZ

UBYTOVÁNÍ AUTOKEMP SEČ PLÁŽ BUDE SPUŠTĚNÉ V PROSINCI ROKU 2023!

Pro návštěvníky je připravené ubytování v autokempu Seč https://www.autokempsec.cz/ , kde přímo probíhá produkce akce. 

Ubytování v chatkách ZÓNA A zahrnuje lůžkoviny i elektřinu. Po příjezdu se dostavte na recepci autokempu Seč pláž, kde obdrží ti, kteří si ubytování do chatek zakoupili své klíče. 

Ubytování ve stanech je zajištěno v ZÓNĚ B,C. Zaparkujte nejprve své vozidlo na parkovišti a teprve poté se dostavte k akreditaci. Stany prosím stavte ohleduplně. 

​​Karavany je možné parkovat naproti autokempu Seč, na PARKOVIŠTI U HASIČÁRNY. Na parkovišti nebudou k dispozici přípojky, budou zde zajištěné mobilní toalety. K dispozici mají návštěvníci sociální zařízení umístěné v autokempu Seč. Platí přísný zákaz stanování na parkovištích! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řá

UBYTOVÁNÍ AUTOKEMP LETADLO 

Po příjezdu do autokempu Letadlo se nejprve dostavte k hlavní bráně, kde vás odbavíme. Obdržíte od nás akreditační pásku, která vás opravňuje k návštěvě festivalu v Autokempu Seč pláž. Poté se dostavte do recepce, kde obdržíte klíče ke své chatě, případně instrukce kde zaparkovat karavan a stany. Vozidla mohou vjet do areálu a parkovat vedle stanů. 

Web:  https://autocamp.estranky.cz/ 

Adresa: K Přehradě 515, 538 07 Seč

UBYTOVÁNÍ JE V TERMÍNU OD 23.8. DO 25.8. MOŽNÉ ZAKOUPIT POUZE SPOLEČNĚ S DVOUDENNÍ VSTUPENKOU NA HUDEBNÍ FESTIVAL PŘEHRADYFEST – WWW.PREHRADYFEST.CZ

PLATBY KARTOU A BANKOMAT

V areálu autokempu Seč pláž je možné platit kartou na recepci. V restauraci a stráncích s občerstvením lze platit pouze v hotovosti.
Nejbližší bankomat KB se nachází ve městě cca 500 m od kempu. Zobrazit bankomaty na mapě.

DALŠÍ INFORMACE

Dokumenty na stažení s důležitými informacemi.

FOTOGALERIE SEČ

AUTOKEMP SEČ PLÁŽ

KDE NÁS NAJDETE

SEČ | AUTOKEMP SEČ PLÁŽ