TISKOVÁ ZPRÁVA 2022 A SLOVO POŘADATELE

Přehrady Fest se vrátí v roce 2022 v plné síle!

Zamíří kromě Vranova a Seče i do Veselí nad Lužnicí a Plumlova.
Jen, co se zavřely brány festivalového areálu za posledním návštěvníkem letošního Přehrady Festu, začali jeho pořadatelé chystat program na příští rok. V něm se úspěšný festival, na který letos zavítalo 8.000 lidí, rozroste o další dvě lokace, kam k  břehům českých vodních nádrží přivezou své největší hity Mirai, Mňága a Žďorp, Pokáč, Pekař, Jelen, UDG a mnoho dalších hvězdných muzikantů.

Ani v roce 2022 nebude na českých přehradách nouze o pořádnou nálož muziky a letní zábavy pro celou rodinu. Pátý ročník Přehrady Festu bude navíc k vidění místo dosavadních dvou, hned na čtyřech místech. Vedle dnes již tradičních zastávek festivalu na Seči a Vranově budou moci návštěvníci nově zamířit také do Veselí nad Lužnicí. Tamější Veselské pískovny mají písčité pláže a třpytící se vodní hladina připomíná dovolenou u moře. Další letní zastávku naplánujte v Plumlově, u břehu poklidného Podhradského rybníka na úpatí malebné Drahanské vrchoviny. Přehrady fest v Plumlově proběhnou v autokempu Žralok s výhledem na krásný hrad, přestavěný později na zámek. “Přehrady Fest 2021 v light verzi měly, navzdory všem protiepidemickým omezením, velký úspěch. Na Seč a Vranov dorazilo 8000 návštěvníků. O to víc nás těší, že v příštím roce budeme moci nabídnout návštěvníkům další lokace a vyhovět lépe stále většímu zájmu. Navíc pevně věříme, že Přehrady FEST v roce 2022 proběhnou v plném programu, tak jako v předchozích letech.“ uvádí za pořadatele Tomáš Staněk.  

Přehradu Vranov čeká dvoudenní hudební maraton v termínu 29. – 30. 7. 2022, Seč pak v druhé polovině prázdnin od 5. – 6. 8. 2022. Veselské pískovny budou hostit pouze jednodenní akci a to 13. srpna. Plumlov proběhne hned zkraje léta v termínu 8. – 9.7. 2022.

Pátý ročník přivítá na své stagi zvučná jména. Návštěvníci se mohou těšit na skupin Mirai, Jelen, UDG nebo Pekař. Se svými hity se vytasí také Pokáč, Atmo music, Jakub Děkan, Vojtaano, Voxel, Renne Dang a No Heroes. Na Vranově navíc vystoupí legendární Mňága a Žďorp. Bohatý doprovodný program pro celé rodiny je už tradiční součástí Přehrady Fest a chybět nebude ani v roce 2022.

Ti z vás, kteří se zúčastnili Přehrad FEST LIGHT verze v roce 2021, obdrží do emailu odkaz na vstupenky, o 200 Kč levnější. tj. 550 Kč dospělý. Uplatnit můžete slevu na stejný počet vstupenek, který jste zakoupili v roce 2021.

Více na www.prehradyfest.cz 

Facebook @prehradyfest

Instagram prehrady_fest