Přehrady FEST 2024 představuje hlavní hvězdy a odtajňuje termíny roku 2024!

LIMITOVANÁ EDICE I PRVNÍ VLNA VSTUPENEK JE VYPRODANÁ. Přehrady vstupují do druhé cenové kategorie a pořadatelé upozorňují, že každá další vlna bude dražší. Naplánuj si srpnové víkendy na PŘEHRADY FESTU VČAS!

Ačkoliv to není zase tak dávno, co dozněly poslední tóny letních festivalů na plážích známých přehrad, program dalšího, již 7. ročníku populárních festivalů pro dospělé i děti se už chystá. A jedno je jisté – rok 2024 bude pořádně našlapaný. K břehům českých a moravských vodních nádrží totiž přiveze své největší hity DIVOKEJ BILL, vystoupí stálice festivalu JELEN a dále uvidíte POKÁČE, UDG, POLETÍME? nebo SOFIANA MEDJMEDJE.

Sedmý ročník Přehrady FESTu zůstane věrný dosavadním lokacím. V roce 2024 se vrátí do Vranova nad Dyjí 2.-3. srpna. Naváže jednodenní festivalovou zastávkou ve Veselí nad Lužnicí 10. srpna a zakončí svou spanilou jízdu 23. – 24. srpna na Seči.

„Letošní Přehrady byly extrémní, v tom nejlepším slova smyslu. Vranovští návštěvníci dokázali i přesto, že se nám vylilo nebe na hlavu, že je nic nezastaví, rozpumpovali celý Vranov a vytvořili nejlepší atmosféru. Seč a Veselí byly naopak zalité letním sluncem. Celý letošní festival byla radost. Lidé nám píšou s díky za skvělou akci, a to je ta největší odměna. Není na co čekat, program známe a pouštíme do oběhu vstupenky v duchu hesla „čím dřív, tím levněji”,” říká jeden z pořadatelů Jaroslav Šafarik.

Bohatý doprovodný program pro celé rodiny s maskotem Pigym je už tradiční součástí Přehrady FESTu, a bude to tak v i roce 2024. Na Vranovské pláži bude návštěvníky čekat lanový park, paintball, bumperball, vodní fotbal, aquazorbing, vodní skluzavka, půjčovna koloběžek, kol, elektrokol, oblíbených paddleboardů, šlapadel, a dokonce také elektrolodí! Dobrodružnější duše se mohou plavit i na jachtě s instruktorem. Připravena budou šlapadla, veslice, kánoe i kajaky a mnoho dalšího. V ostatních lokacích bude možné brázdit vodní plochu na paddleboardech nebo lodičkách.

Sledujte náš web i sítě, ať vám nic neuplave!


Press centrum
Předprodej vstupenek
Více na www.prehradyfest.cz

FB: @prehradyfest
IG: @prehrady_fest

Kontakt pro média:
Anna Freund Lima
produkce@hudbanavinicich.cz
725 786 537