PŘEHRADY FEST SEČ 2022

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Autokemp Seč Pláž najdete 20 km od Chrudimi nebo 25 km od Čáslavi a spadá pod obec Seč. 

Autokemp Seč Pláž se nachází cca 1 km od centra Seče, přímo na břehu Sečské přehrady. Má upravený travnatý povrch a přímo na kemp navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Vstup do vody je pozvolný.

☝️ Ti z vás, kteří převedli vstupenky z roku 2020 na Přehrady FEST LIGHT verzi v roce 2021, obdrží do emailu odkaz na vstupenky o 200 Kč levnější. tj. 550 Kč dospělý. Uplatnit můžete slevu na stejný počet vstupenek, který jste zakoupili v roce 2021.

HLAVNÍ PROGRAM

DĚTSKÝ PROGRAM

Na festivalu Přehrady fest 2022 se kromě hudby a dobrého jídla můžete těšit i na pestrý doprovodný program pro děti. Kouzelnická a hudební vystoupení budou plná tance, zpěvu, legrace a zábavy. Dorazí oblíbená dvojice prasátek Pigy a Lily, cvičitelka Hanka Kynychová, kouzelník Max Magic, Culinka s jejími tancohrátkami a nebude chybět ani sladká hudební show Mlsotkové, díky které se vám budou sbíhat sliny.

PARKOVÁNÍ

Pokud máte zajištěné ubytování v areálu v chatách, můžete vjet přímo do areálu a auto parkovat vedle své chatky. Pokud s námi budete ve stanu nebo využijete pouze jednodenní vstupné bez přespání, využijte prosím parkingu viz mapa. 

Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

UBYTOVÁNÍ

Pro návštěvníky bude připraveno ubytování ve stanovém městečku. Lze využít rovněž ubytovací kapacity autokempu Seč. Ubytování můžete zajistit od listopadu roku 2021 na stránkách www.xticket.cz

UBYTOVÁNÍ JE V TERMÍNU OD 4.8. DO 7.8. MOŽNÉ ZAKOUPIT POUZE SPOLEČNĚ S DVOUDENNÍ VSTUPENKOU NA HUDEBNÍ FESTIVAL PŘEHRADYFEST – WWW.PREHRADYFEST.CZ

ZAKOUPENÍ SAMOTNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL NEGARANTUJE UBYTOVÁNÍ V KEMPU. UBYTOVACÍ KAPACITY JSOU NIŽŠÍ NEŽ KAPACITY SAMOTNÉ PRODUKCE FESTIVALU.  DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ ZAJISTIT JEŠTĚ PŘED ZAKOUPENÍM VSTUPENKY NA PRODKUCI, POPŘÍPADĚ CO NEJDŘÍVE PO JEJÍM ZAKOPENÍ 

Check-in do  stanů začíná v pátek  5. 8. v 12:00 a platí do neděle 7. 8.

Check in do chatek a karavanů začíná v pátek 5.8. v 15:00 a platí do neděle 7.8.

Check out je pro obě varianty  v 10:00.

Využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků. Platí přísný zákaz stanování na parkovištích! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 5. 8. – areál bude otevřen od 14:00 do 02:00
sobota 6. 8. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

ORGANIZAČNÍ ŘÁDY

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

AUTOKEMP SEČ PLÁŽ

MAPA

SEČ | AUTOKEMP SEČ PLÁŽ