PŘEHRADY FEST SEČ 2022

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Autokemp Seč Pláž najdete 20 km od Chrudimi nebo 25 km od Čáslavi a spadá pod obec Seč.

Autokemp Seč Pláž se nachází cca 1 km od centra Seče, přímo na břehu Sečské přehrady. Má upravený travnatý povrch a přímo na kemp navazuje travnatá pláž zvolna přecházející v písčitý břeh. Vstup do vody je pozvolný.

☝️ Ti z vás, kteří převedli vstupenky z roku 2020 na Přehrady FEST LIGHT verzi v roce 2021, obdrží do emailu odkaz na vstupenky o 200 Kč levnější. tj. 550 Kč dospělý. Uplatnit můžete slevu na stejný počet vstupenek, který jste zakoupili v roce 2021.

HLAVNÍ PROGRAM

DĚTSKÝ PROGRAM

Na festivalu Přehrady fest 2022 se kromě hudby a dobrého jídla můžete těšit i na pestrý doprovodný program pro děti a na vodní aktivity.

PARKOVÁNÍ

Pokud máte zajištěné ubytování v areálu v chatách, můžete vjet přímo do areálu a auto parkovat vedle své chatky. Pokud s námi budete ve stanu nebo využijete pouze jednodenní vstupné bez přespání, využijte prosím parkingu viz mapa.

Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 5. 8. – areál bude otevřen od 14:00 do 02:00
sobota 6. 8. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

UBYTOVÁNÍ

Pro návštěvníky je připravené ubytování v autokempu Seč https://www.autokempsec.cz/ , kde přímo probíhá produkce akce a v přilehlém kempu U Letadla https://autocamp.estranky.cz/ . Ubytování můžete na stránkách www.xticket.cz.

Kapacita chatek a karavanů v autokempu Seč je již plně obsazená. Stanů je posledních pár.  Karavany je možné parkovat naproti autokempu Seč, na parkovišti u Hasičárny. Na parkovišti nebudou k dispozici přípojky, budou zde zajištěné toalety Toi Toi. K dispozici mají návštěvníci sociální zařízení umístěné v autokempu Seč.

UBYTOVÁNÍ JE V TERMÍNU OD 4.8. DO 7.8. MOŽNÉ ZAKOUPIT POUZE SPOLEČNĚ S DVOUDENNÍ VSTUPENKOU NA HUDEBNÍ FESTIVAL PŘEHRADYFEST – WWW.PREHRADYFEST.CZ

ZAKOUPENÍ SAMOTNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL NEGARANTUJE UBYTOVÁNÍ V KEMPU. UBYTOVACÍ KAPACITY JSOU NIŽŠÍ NEŽ KAPACITY SAMOTNÉ PRODUKCE FESTIVALU. DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ ZAJISTIT JEŠTĚ PŘED ZAKOUPENÍM VSTUPENKY, POPŘÍPADĚ CO NEJDŘÍVE PO JEJÍM ZAKOUPENÍ.

Check-in do stanů začíná v pátek 5. 8. v 12:00 a platí do neděle 7. 8.

Check in do chatek a karavanů začíná v pátek 5.8. v 15:00 a platí do neděle 7.8.

Check out je pro obě varianty v 10:00.

Využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků. Platí přísný zákaz stanování na parkovištích! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

DALŠÍ INFORMACE

Dokumenty na stažení s důležitými informacemi.

AUTOKEMP SEČ PLÁŽ

KDE NÁS NAJDETE

SEČ | AUTOKEMP SEČ PLÁŽ