PŘEHRADY FEST PLUMLOV 2022

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Camping Žralok Plumlov najdete u břehu poklidného Podhradského rybníka na úpatí malebné Drahanské vrchoviny. Právě výhodná poloha kempu v zalesněné přírodě mimo obec s možností koupání sem láká řadu českých i zahraničních turistů, z nichž se sem mnozí rádi každoročně navrací. Během sezóny se zde rovněž konají pravidelně sportovní a kulturní akce. Panorama tvoří místní hrad, přestavěný v pozdějších stoletích na zámek Plumlov.

☝️ Ti z vás, kteří převedli vstupenky z roku 2020 na Přehrady FEST LIGHT verzi v roce 2021, obdrží do emailu odkaz na vstupenky o 200 Kč levnější. tj. 550 Kč dospělý. Uplatnit můžete slevu na stejný počet vstupenek, který jste zakoupili v roce 2021.

HLAVNÍ PROGRAM

DĚTSKÝ PROGRAM

Na festivalu Přehrady fest 2022 se kromě hudby a dobrého jídla můžete těšit i na pestrý doprovodný program pro děti. Kouzelnická a hudební vystoupení budou plná tance, zpěvu, legrace a zábavy.

PARKOVÁNÍ

Ať už s námi budete ve stanu nebo využijete pouze jednodenní vstupné bez přespání, využijte prosím parkingu viz mapa. Nejprve zaparkujte své vozidlo na parkovišti, do kempu vás následně čeká 200 m dlouhá cesta pěšky. Do areálu není možné zajet vozidlem.

Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

TIPY NA VÝLETY V OKOLÍ

Zámek Plumlov
Podhradský rybník
7 km Muzeum Prostějovska
7.4 km Botanická zahrada Petra Albrechta
9.4 km Zámek Čechy pod Kosířem
9.5 km Obecní hasičské muzeum
9.7 km Rozhledna Velký Kosíř
19.8 km Biocentrum Mokroš
20.9 km Sloupsko – šošůvské jeskyně
23.1 km Macocha

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 8. 7. – areál bude otevřen od 11:00 do 02:00
sobota 9. 7. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

UBYTOVÁNÍ

Pro návštěvníky bude připraveno ubytování ve stanech a chatkách v areálu kempu Žralok.  Ubytování můžete zajistit od listopadu roku 2021 na stránkách www.xticket.cz

ZAKOUPENÍ SAMOTNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL NEGARANTUJE UBYTOVÁNÍ V KEMPU. UBYTOVACÍ KAPACITY JSOU NIŽŠÍ NEŽ KAPACITY SAMOTNÉ PRODUKCE FESTIVALU.  DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ ZAJISTIT JEŠTĚ PŘED ZAKOUPENÍM VSTUPENKY NA PRODKUCI, POPŘÍPADĚ CO NEJDŘÍVE PO JEJÍM ZAKOPENÍ.

Check-in do  stanů začíná v pátek  8. 7. v 12:00 a platí do neděle 10. 7.

Check in do chatek a karavanů začíná v pátek 8.7. v 15:00 a platí do neděle 10.7.

Check out je pro obě varianty  v 10:00.

Ubytování zahrnuje lůžkoviny i elektřinu. Sociální zařízení je zrekonstruované, pro všechny chatky společné, vzdálené cca 30 m. Společná kuchyňka s lednicí, sporákem, varnou konvicí, dřezem s teplou vodou.

Využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků. Platí přísný zákaz stanování na parkovištích! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

DALŠÍ INFORMACE

Dokumenty na stažení s důležitými informacemi.

AUTOKEMP ŽRALOK

KDE NÁS NAJDETE

PLUMLOV | AUTOKEMP ŽRALOK