PŘEHRADY FEST PLUMLOV 2022

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Camping Žralok Plumlov najdete u břehu poklidného Podhradského rybníka na úpatí malebné Drahanské vrchoviny. Právě výhodná poloha kempu v zalesněné přírodě mimo obec s možností koupání sem láká řadu českých i zahraničních turistů, z nichž se sem mnozí rádi každoročně navrací. Během sezóny se zde rovněž konají pravidelně sportovní a kulturní akce. Panorama tvoří místní hrad, přestavěný v pozdějších stoletích na zámek Plumlov.

☝️PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BYL UKONČEN. ☝️

VSTUPENKY JSOU K DOSTÁNÍ JIŽ JEN NA MÍSTĚ.

HLAVNÍ PROGRAM

DĚTSKÝ PROGRAM

Na letošních Přehradách v Plumlově na vás bude čekat našlápnutý program plný hudebních hvězd a skvělé zábavy. Na své si ale přijdou i děti! V sobotu hlavní stage obsadí PIGY se svým dětským programem. 🐷

Kromě prasátek Pigy a Lily dorazí i zpěvák Radek Banga, kouzelníci Jakub Koutský a Mišuge, hrdinové hudebního představení Mlsotkové a další. 🎩 V rámci doprovodného programu si děti budou moct užít také malování na obličej nebo malování pískem. 🎨 Po celou dobu festivalu bude také vedle stage stan pro děti s doprovodným programem, skákací hrad a dětské hřiště. Máte se tedy rozhodně na co těšit! 😊

PARKOVÁNÍ

Ať už s námi budete ve stanu nebo využijete pouze jednodenní vstupné bez přespání, využijte prosím parkingu viz mapa. Nejprve zaparkujte své vozidlo na parkovišti, do kempu vás následně čeká 200 m dlouhá cesta pěšky. Do areálu není možné zajet vozidlem.

Cena za jednodenní parkování je 100Kč, za dvoudenní 150Kč. Platba proběhne na místě v hotovosti.

Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 8. 7. – areál bude otevřen od 11:00 do 02:00
sobota 9. 7. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

UBYTOVÁNÍ

Pro návštěvníky bude připraveno ubytování ve stanech a chatkách v areálu kempu Žralok.  Ubytování můžete zajistit od listopadu roku 2021 na stránkách www.xticket.cz

ZAKOUPENÍ SAMOTNÉ VSTUPENKY NA FESTIVAL NEGARANTUJE UBYTOVÁNÍ V KEMPU. UBYTOVACÍ KAPACITY JSOU NIŽŠÍ NEŽ KAPACITY SAMOTNÉ PRODUKCE FESTIVALU.  DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ ZAJISTIT JEŠTĚ PŘED ZAKOUPENÍM VSTUPENKY NA PRODKUCI, POPŘÍPADĚ CO NEJDŘÍVE PO JEJÍM ZAKOPENÍ.

Check-in do  stanů začíná v pátek  8. 7. v 12:00 a platí do neděle 10. 7.

Check in do chatek a karavanů začíná v pátek 8.7. v 15:00 a platí do neděle 10.7.

Check out je pro obě varianty  v 10:00.

Ubytování zahrnuje lůžkoviny i elektřinu. Sociální zařízení je zrekonstruované, pro všechny chatky společné, vzdálené cca 30 m. Společná kuchyňka s lednicí, sporákem, varnou konvicí, dřezem s teplou vodou.

Využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků. Platí přísný zákaz stanování na parkovištích! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

DALŠÍ INFORMACE

Dokumenty na stažení s důležitými informacemi.

FOTOGALERIE PLUMLOV 2022

AUTOKEMP ŽRALOK

KDE NÁS NAJDETE

PLUMLOV | AUTOKEMP ŽRALOK