PŘEHRADY FEST PLUMLOV 2022

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Camping Žralok Plumlov najdete u břehu poklidného Podhradského rybníka na úpatí malebné Drahanské vrchoviny. Právě výhodná poloha kempu v zalesněné přírodě mimo obec s možností koupání sem láká řadu českých i zahraničních turistů, z nichž se sem mnozí rádi každoročně navrací. Během sezóny se zde rovněž konají pravidelně sportovní a kulturní akce. Panorama tvoří místní hrad, přestavěný v pozdějších stoletích na zámek Plumlov.

☝️ Ti z vás, kteří převedli vstupenky z roku 2020 na Přehrady FEST LIGHT verzi v roce 2021, obdrží do emailu odkaz na vstupenky o 200 Kč levnější. tj. 550 Kč dospělý. Uplatnit můžete slevu na stejný počet vstupenek, který jste zakoupili v roce 2021.

HLAVNÍ PROGRAM

DĚTSKÝ PROGRAM

Na festivalu Přehrady fest 2022 se kromě hudby a dobrého jídla můžete těšit i na pestrý doprovodný program pro děti. Kouzelnická a hudební vystoupení budou plná tance, zpěvu, legrace a zábavy. Dorazí oblíbená dvojice prasátek Pigy a Lily, cvičitelka Hanka Kynychová, kouzelník Max Magic, Culinka s jejími tancohrátkami a nebude chybět ani sladká hudební show Mlsotkové, díky které se vám budou sbíhat sliny.

PARKOVÁNÍ

Ať už s námi budete ve stanu nebo využijete pouze jednodenní vstupné bez přespání, využijte prosím parkingu viz mapa. Nejprve zaparkujte své vozidlo na parkovišti, do kempu vás následně čeká 200 m dlouhá cesta pěšky. Do areálu není možné zajet vozidlem.

Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

UBYTOVÁNÍ

Pro návštěvníky bude připraveno ubytování ve stanech a chatkách v areálu kempu Žralok.  Ubytování můžete zajistit od listopadu roku 2021 na stránkách www.xticket.cz

Check-in do  stanů začíná v pátek  8. 7. v 12:00 a platí do neděle 10. 7.

Check in do chatek a karavanů začíná v pátek 8.7. v 15:00 a platí do neděle 10.7.

Check out je pro obě varianty  v 10:00.

Využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků. Platí přísný zákaz stanování na parkovištích! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 8. 7. – areál bude otevřen od 11:00 do 02:00
sobota 9. 7. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

ORGANIZAČNÍ ŘÁDY

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

AUTOKEMP ŽRALOK

MAPA

PLUMLOV | AUTOKEMP ŽRALOK