Informace pro návštěvníky festivalu na Vranově

 In Nezařazené

Kemp Vranovská pláž se nachází necelých 30 km od Znojma nebo Moravských Budějovic a spadá pod obec Štítary. Jediná možná trasa příjezdu do areálu vede mezi obcemi Zálesí a Štítary.

prehrady-114

Doprava do areálu

Pro ubytované v kempu Vranovská pláž je vjezd povolen na základě voucheru na ubytování přímo do areálu kempu. U vjezdu na základě voucheru dostanete parkovací kartu. Pro ostatní, kteří bydlí ve festivalovém městečku nebo nebudou nocovat, je připraveno parkoviště s festivalovým městečkem a kyvadlová autobusová doprava do areálu. Kyvadlovou dopravu ze Znojma jsme posílili.

Parkoviště a festivalové městečko je 4 km od areálu festivalu. Doporučujeme si do festivalového městečka s parkovištěm zakoupit vše dopředu online.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

prehrady-144-kormidlo

Mapa areálu

prehrady-vranov-mapa-arealu
prehrady-vranov-mapa
prehrady-144-kormidlo

Ubytování

V kempu Vranovská pláž jsou již všechny kapacity vyprodané. Je připraveno festivalové městečko s kompletním servisem (toalety, voda, občerstvení) 4 km od areálu festivalu. Cena je 250 Kč za osobu na celý festival. Transport do areálu festivalu bude zajištěn kyvadlovou autobusovou dopravou.

Stanové městečko se otevírá 2. 8. 2018 v 18:00 a zavírá 5. 8. 2018 ve 13:00 a pokud jste ubytováni v kempu Vranovská pláž, držte se pokynů na ubytovací smlouvě.

Dále využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků.
Platí přísný zákaz stanování na parkovišti! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta.

prehrady-144-lod

Parkování

Parkoviště bude k dispozici 3,5 km od areálu festivalu. Umístění parkoviště najdete v mapě. Všichni ubytovaní v kempu Vranovská pláž mohou parkovat přímo v kempu.

Je nutné respektovat značení a neparkovat podél příjezdové cesty. Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parkoviště“.

Cena za parkování na festivalovém parkovišti je 100 Kč/automobil na celý festival.

Otevírací doba areálu

3. 8. 2018 areál bude otevřen od 13:00 do 02:00

4. 8. 2018 areál bude otevřen od 8:00 do 02:00

Podívejte se i na podrobný program festivalu.