SLAPY

Pátek 20. 7.

PŘEHRADY STAGE
15:15–16:00 POKÁČ
16:00–16:45

VOXEL

16:45–17:00

VOXEL & POKÁČ (společný set)

17:30–18:30

NEBE

19:00–20:00

SEBASTIAN

20:30–21:30

UDG

22:00–23:00

TOMAŠ KLUS

23:30–00:15

BANJO BAND IVANA MLÁDKA

PIGY VESNIČKA
15:00 Doprovodný program (téma Tajemný vesmír)

Planetárium

Pigy maskot mezi dětmi

Dílničky

Sobota 21. 7.

PŘEHRADY STAGE
13:30–14:20 JAROSLAV UHLÍŘ
14:50–15:50

MIRAI

16:45–17:45

JAKUB DĚKAN BAND

18:15–19:15

O5 & RADEČEK

19:45–20:45

MAREK ZTRACENÝ

21:30–22:50

CHINASKI

Program pokračuje od 22:50 u táboráku. K akustickému jamování se připojí Marek Ztracený, O5 & Radeček, Voxel, Pokáč nebo kluci z Chinaski.

PIGY VESNIČKA A PIGY STAGE
9:50–10:00 Pavel Cejnar, Michal a Pigy
10:00–10:30

Pigy dopo-show (rozcvička s Aničkou, soutěže, modní přehlídka, soutěž s Méďou Spaskysem a Madagaskarem)

10:30–11:15

Čiperkové

11:15–11:45

Lollipopz

11:45–12:00

Míša Mervartová

12:20–13:00

Pískomil se vrací

13:00–14:00

Pigy teen party s Pavlem Cejnarem

14:00–15:30

Pigyho kouzelná party plná kouzlení, žonglování a soutěží pro nejmenší děti

15:45–16:25

Chinaski dětem

16:25–16:30

Trio Pigy, Michal žongluje a Pavel se loučí

prehrady-program

VRANOV

Pátek 3. 8.

PŘEHRADY STAGE
15:15–16:00 POKÁČ
16:00–16:45

VOXEL

16:45–17:00

VOXEL & POKÁČ (společný set)

17:30–18:30

JAKUB DĚKAN

19:00–20:00

SEBASTIAN

20:30–21:30

TOMAŠ KLUS

22:00–22:50

UDG

23:20–00:10

BANJO BAND IVANA MLÁDKA

PIGY VESNIČKA
15:00 Doprovodný program (téma Tajemný vesmír)

Planetárium

Využití prostředků v rámci areálu (lanový park, aquazorbing aj.)

Pigy maskot mezi dětmi

Sobota 4. 8.

PŘEHRADY STAGE
13:30–14:20 JAROSLAV UHLÍŘ
14:50–15:50

MIRAI

16:45–17:45

NEBE

18:15–19:15

O5 & RADEČEK

19:45–20:45

MAREK ZTRACENÝ

21:30–22:50

CHINASKI

Program pokračuje od 22:50 u táboráku. K akustickému jamování se připojí Marek Ztracený, O5 & Radeček, Voxel, Pokáč nebo kluci z Chinaski.

PIGY VESNIČKA A PIGY STAGE
9:50–10:00 Pavel Cejnar, Michal a Pigy
10:00–10:30

Pigy dopo-show (rozcvička s Aničkou, soutěže, modní přehlídka, soutěž s Méďou Spaskysem a Madagaskarem)

10:30–11:15

Čiperkové

11:15–11:45

Lollipopz

11:45–12:00

Míša Mervartová

12:20–13:00

Pískomil se vrací

13:00–14:00

Pigy teen party s Pavlem Cejnarem

14:00–15:30

Pigyho kouzelná party plná kouzlení, žonglování a soutěží pro nejmenší děti

15:45–16:25

Chinaski dětem

16:25–16:30

Trio Pigy, Michal žongluje a Pavel se loučí

prehrady-program-pigyada-2