VRANOV 2020

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY FESTIVALU NA VRANOVĚ

Kemp Vranovská pláž se nachází necelých 30 km od Znojma nebo Moravských Budějovic a spadá pod obec Štítary. Jediná možná trasa příjezdu do areálu vede mezi obcemi Zálesí a Štítary. Pěšky se do areálu dostanete i z Vranova nad Dyjí přes hráz a most. Opravy hráze již letos skončily, bude tedy volně průchozí.

DOPRAVA DO AREÁLU

Pro ubytované v kempu Vranovská pláž je vjezd povolen na základě voucheru na ubytování přímo do areálu kempu. U vjezdu dostanete parkovací kartu. Pro ostatní, kteří bydlí ve festivalovém městečku nebo nebudou nocovat, je připraveno parkoviště s festivalovým městečkem u Vranova nad Dyjí v dochozí vzdálenosti.

PARKOVÁNÍ

Parkoviště (a externí stanové městečko) bude k dispozici cca 1,5 km od areálu festivalu. I sem si doporučujeme zakoupit parkovací místo v předprodeji. Je nutné respektovat značení a neparkovat podél příjezdových cest. Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“. Do areálu lze dojít za 15 minut, popřípadě je možné svézt se vlakem, který jezdí pravidelně do obce Vranov. Jízdní řád najdete zde.

Pro příjezd k parkovišti a stanovému městečku do navigace zadejte ulici Bítovská, Vranov nad Dyjí.

Cena za parkování na festivalovém parkovišti je 180 Kč/automobil na celý festival.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

UBYTOVÁNÍ

V kempu Vranovská pláž jsou stále volné kapacity. Po vyprodání těchto kapacit bude otevřen prodej externího kempu. Je připraveno festivalové městečko s kompletním servisem (toalety, voda, občerstvení). Ke stanovému místu je nutné zakoupit také místa ve stanu pro konkrétní počet osob.

Stanové městečko se otevírá 30. 7. v 15:00 a zavírá 2. 8. ve 12:00. Pokud jste ubytováni v kempu Vranovská pláž, držte se pokynů na ubytovací smlouvě. Dále využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků.

Pro příjezd k parkovišti a stanovému městečku do navigace zadejte ulici Bítovská, Vranov nad Dyjí.

Platí přísný zákaz stanování na parkovišti! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 31. 7. – areál bude otevřen od 13:00 do 02:00
sobota 1. 8. – areál bude otevřen od 8:00 do 02:00

ORGANIZAČNÍ ŘÁDY

MAPA

VRANOV | KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ