PŘEHRADY FEST LIGHT VERZE SEČ 2021

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Autokemp Seč Pláž najdete 20 km od Chrudimi nebo 25 km od Čáslavi a spadá pod obec Seč.

Toto léto 2021 máme pro vás připravenou „light” verzi Přehrady Festů. Na Seči i na Vranově! A věřte, že se máte opravdu na co těšit! Více prostoru, menší fronty u stánků, větší příležitost pro foto s kapelami a jejich podpisy, zkrátka na EXKLUZIVNÍ ZÁŽITKY! 

Konečně se vrátíme zpátky do normálního života! Čeká na Vás dvoudenní akce plná hudby, zpěvu, tance, zkrátka letních zážitků jak mají být!  Navíc pro Vás máme další super zprávu! Vstupenky, které máte již zakoupené z loňského roku, můžete využít na letošní „light” verzi!  

HLAVNÍ PROGRAM

DĚTSKÝ PROGRAM

Na festivalu Přehrady fest LIGHT se kromě hudby a dobrého jídla můžete těšit i na pestrý doprovodný program pro děti. Kouzelnická a hudební vystoupení budou plná tance, zpěvu, legrace a zábavy. Dorazí oblíbená dvojice prasátek Pigy a Lily, cvičitelka Hanka Kynychová, kouzelník Max Magic, Culinka s jejími tancohrátkami a nebude chybět ani sladká hudební show Mlsotkové, díky které se vám budou sbíhat sliny.

PARKOVÁNÍ

Pokud máte zajištěné ubytování v areálu v chatách, můžete vjet přímo do areálu a auto parkovat vedle své chatky. Pokud s námi budete ve stanu nebo využijete pouze jednodenní vstupné bez přespání, využijte prosím parkingu viz mapa. 

Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

UBYTOVÁNÍ

V Autokempu Seč Pláž jsou již všechny kapacity chatek vyprodané, zbývá stále stanové městečko. Stany můžete zakoupit zde:

Check-in do  stanů začíná ve čtvrtek  5. 8. v 15:00 a platí do neděle 8. 8.

Check in do chatek a karavanů začíná v pátek 6.8. v 15:00 a platí do neděle 8.8.

Check out je pro obě varianty  v 10:00.

Využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků. Platí přísný zákaz stanování na parkovištích! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 6. 8. – areál bude otevřen od 15:00 do 02:00
sobota 7. 8. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

ORGANIZAČNÍ ŘÁDY

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

AUTOKEMP SEČ PLÁŽ

MAPA

SEČ | AUTOKEMP SEČ PLÁŽ