SEČ 2020

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY FESTIVALU SEČI

Autokemp Seč Pláž najdete 20 km od Chrudimi nebo 25 km od Čáslavi a spadá pod obec Seč.

PARKOVÁNÍ

K dispozici jsou dvě možnosti parkování – Autokemp Seč Pláž (přímo u areálu a stanového městečka) a Autokemp U letadla (cca 1,5 km od areálu). I sem si raději zakupte parkovací místo dopředu na předprodeji. Je nutné respektovat značení a neparkovat podél příjezdových cest. Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“.

Cena za parkování na festivalovém parkovišti je 180 Kč/automobil na celý festival.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

AUTOKEMP SEČ PLÁŽ

UBYTOVÁNÍ

V Autokempu Seč Pláž jsou již všechny kapacity chatek vyprodané, zbývá stále stanové městečko. Autokemp U Letadla má stále volné kapacity zde.Je připraveno festivalové městečko s kompletním servisem (toalety, voda, občerstvení). K dispozici jsou dvě stanování – Autokemp Seč Pláž přímo u areálu festivalu a Autokemp U letadla (cca 1,5 km od areálu). Ke stanovému místu je nutné zakoupit také místa ve stanu pro konkrétní počet osob.

Stanová městečka se otevírají ve čtvrtek 5.8. v 15:00 a zavírají v neděli 9.8. ve 12:00.

Check-in do chatek začíná v pátek 7.8. ve 13:00.

Dále využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků. Platí přísný zákaz stanování na parkovištích! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 7. 8. – areál bude otevřen od 13:00 do 02:00
sobota 8. 8. – areál bude otevřen od 8:00 do 02:00

ORGANIZAČNÍ ŘÁDY

MAPA

SEČ | AUTOKEMP SEČ PLÁŽ