Představujeme festival Přehrady

 In Nezařazené

Dovolte, abychom vám představili nový festivalový projekt. Nese název Přehrady a v příštím roce odstartuje dvěma zastávkami na oblíbených rekreačních lokalitách Slapy a Vranov. Věděli jsme, že chceme realizovat náš projekt někde u vody, protože k létu patří koupání.  Při sondování lokací jsme narazili na dvě překrásná místa – kemp Vranovská pláž a kemp Nová Živohošť na Slapech. Lokace nakonec daly název celému projektu.

Přehrady nebudou tuctovým českým festivalem. Hudební složka činí jen část toho, co festival nabídne. Naším cílem není konkurovat velkým festivalovým projektům s návštěvnostmi v desítkách tisíc lidí. Chceme dát alternativu lidem, kteří  preferují pohodovou rodinnou atmosféru, oddech na místo maratonu mezi pódii, dobré zázemí a gastronomii. Plánujeme propojit návštěvníky s účinkujícími a nabídnout tak účastníkům akce kupu nevšedních zážitků. Náš fest si užijí také rodiny s dětmi, pro které bude připraven opravdu pestrý program.

Kromě netradičního přístupu k programovému pojetí festivalu stavíme na silném line-upu. Headlinerem pátečního večer bude Tomáš Klus. Hlavní hvězdou festivalu pak skupina Chinaski, která je rovněž patronem projektu.

Možnost koupání, vodní vyžití všeho druhu a orientace na rodiny s dětmi spolu s krásným prostředím vybraných lokalit a jejich okolí, dělají z Přehrad jedinečný festival. Těšíme se na vás!