PŘEHRADY FEST VRANOV 2022

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Kemp Vranovská pláž se nachází necelých 30 km od Znojma nebo Moravských Budějovic a spadá pod obec Štítary. Jediná možná trasa příjezdu do areálu vede mezi obcemi Zálesí a Štítary. Pěšky se do areálu dostanete i z Vranova nad Dyjí přes hráz a most.

☝️ Všechny vstupenky zakoupené  v roce  2020 na ročník, který byl z důvodu pandemické krize přesunut a návštěníci nepřebookovali či nevyužili vstupenky v roce 2021, mají vstupenky stále v platnosti.

HLAVNÍ PROGRAM

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 29. 7. – areál bude otevřen od 15:00 do 02:00
sobota 30. 7. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

DĚTSKÝ PROGRAM

Na letošních Přehradách na vás bude čekat našlápnutý program plný hudebních hvězd a skvělé zábavy. Na své si ale přijdou i děti! V sobotu hlavní stage obsadí PIGY se svým dětským programem. 🐷

Kromě prasátek Pigy a Lily dorazí i zpěvák Radek Banga, kouzelníci Jakub Koutský a Mišuge, hrdinové hudebního představení Mlsotkové a další. 🎩 V rámci doprovodného programu si děti budou moct užít také malování na obličej nebo malování pískem. 🎨 Po celou dobu festivalu bude také vedle stage stan pro děti s doprovodným programem, skákací hrad a dětské hřiště. Máte se tedy rozhodně na co těšit! 😊

PARKOVÁNÍ A BEZPLATNÁ ZÓNA PRO STANY

Pokud máte zajištěné ubytování v areálu ať už ve stanu, karavanu nebo v chatách, můžete vjet a parkovat na určených místech přímo do areálu. Pro ubytované v kempu Vranovská pláž je vjezd povolen na základě voucheru na ubytování přímo do areálu kempu.

Ubytovací kapacity v kempu Vranovská pláž jsou již vyčerpané, proto jsme pro vás připravili možnost přespání na přihlehlé louce Ptačí vrch, kde budete moct v jedné sekci zaparkovat své vozy za 100Kč/den a 150/Kč dva dny a v druhé postavit bezplatně stan. Na místě budou k dispozici v omezeném množství mobilní toalety toi toi. Tato část není oficiální stanové městečko. Sociální zařízení je možné využít v rámci kempu. Parkovat je možné pouze na místech vyhrazených pro parkování a označených symbolem „Parking“.  Parkoviště bude k dispozici cca 1,5 km od areálu festivalu. Je nutné respektovat značení a neparkovat podél příjezdových cest. Do areálu lze dojít za 15 minut, popřípadě je možné svézt se vlakem, který jezdí pravidelně do obce Vranov.

Platí přísný zákaz stanování na parkovišti! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

UBYTOVÁNÍ

⛺️ UBYTOVÁNÍ V KEMPU VRANOVSKÁ PLÁŽ JE BEZNADĚJNĚ PLNÉ. Pro bližší informace k  ubytování se obraťte na kemp Vranovská pláž na adresu recepce@vranovska-plaz.cz. Případně využijte další ubytovací kapacity v rámci města Vranov – http://www.ubytovani-vranov.info/

⛺️ Samotná vstupenka na Přehrady FEST negarantuje ubytování v kempu. Kemp má limitované kapacity. Na místě není možné ubytování dokoupit. Zakupte si prosím ubytování včas. Děkujeme!

⛺️ Ubytování z roku 2020 je v platnosti i na Přehrady Fest 2022. Ty, kteří mají zakoupené ubytování v roce 2020, kemp kontaktuje přednostně a včas napřímo.

Check-in do chatek a stanů začíná v pátek 29. 7. v 15:00 a platí do neděle 31. 7.

Check out je v 10:00.

Pokud jste ubytováni v kempu Vranovská pláž, držte se pokynů na ubytovací smlouvě. Dále využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků.

Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

PLATBY KARTOU A BANKOMAT

Bankomat se nachází přímo v areálu kempu Vranovská pláž u restaurace Karlička. Ve všech pevných stáncích s občerstvením je možná platba kartou.

DALŠÍ INFORMACE

Dokumenty na stažení s důležitými informacemi.

FOTOGALERIE VRANOV 2022

KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

mapa-vp-2021-cz_final07-11024_1

KDE NÁS NAJDETE

VRANOV | KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ