PŘEHRADY FEST VRANOV 2022

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Kemp Vranovská pláž se nachází necelých 30 km od Znojma nebo Moravských Budějovic a spadá pod obec Štítary. Jediná možná trasa příjezdu do areálu vede mezi obcemi Zálesí a Štítary. Pěšky se do areálu dostanete i z Vranova nad Dyjí přes hráz a most.

☝️ Ti z vás, kteří převedli vstupenky z roku 2020 na Přehrady FEST LIGHT verzi v roce 2021, obdrží do emailu odkaz na vstupenky o 200 Kč levnější. tj. 550 Kč dospělý. Uplatnit můžete slevu na stejný počet vstupenek, který jste zakoupili v roce 2021.

HLAVNÍ PROGRAM

DĚTSKÝ PROGRAM

Na festivalu Přehrady fest LIGHT se kromě hudby a dobrého jídla můžete těšit i na pestrý doprovodný program pro děti. Kouzelnická a hudební vystoupení budou plná tance, zpěvu, legrace a zábavy.

PARKOVÁNÍ

Pokud máte zajištěné ubytování v areálu ať už ve stanu, karavanu nebo v chatách, můžete vjet a parkovat na určených místech přímo do areálu. Pro ubytované v kempu Vranovská pláž je vjezd povolen na základě voucheru na ubytování přímo do areálu kempu.

Pokud využijete pouze jednodenní vstupné bez přespání, využijte prosím vzdálenějšího parkingu viz mapa. Parkoviště bude k dispozici cca 1,5 km od areálu festivalu. Je nutné respektovat značení a neparkovat podél příjezdových cest. Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“. Do areálu lze dojít za 15 minut, popřípadě je možné svézt se vlakem, který jezdí pravidelně do obce Vranov.

Platí přísný zákaz stanování na parkovišti! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 29. 7. – areál bude otevřen od 15:00 do 02:00
sobota 30. 7. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

UBYTOVÁNÍ

⛺️ ZBÝVÁ POSLEDNÍCH 50 STANOVÝCH MÍST a 10 KARAVANOVÝCH MÍST. CHATKY JSOU BEZNADĚJNĚ PLNÉ. Pro zajištění ubytování se včas obraťte na kemp Vranovská pláž na adresu recepce@vranovska-plaz.cz. Případně využijte další ubytovací kapacity v rámci města Vranov – http://www.ubytovani-vranov.info/

⛺️ Samotná vstupenka na Přehrady FEST negarantuje ubytování v kempu. Kemp má limitované kapacity. Na místě není možné ubytování dokoupit. Zakupte si prosím ubytování včas. Děkujeme!

⛺️ Ubytování z roku 2020 je v platnosti i na Přehrady Fest 2022. Ty, kteří mají zakoupené ubytování v roce 2020, kemp kontaktuje přednostně a včas napřímo.

Check-in do chatek a stanů začíná v pátek 29. 7. v 15:00 a platí do neděle 31. 7.

Check out je v 10:00.

Pokud jste ubytováni v kempu Vranovská pláž, držte se pokynů na ubytovací smlouvě. Dále využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků.

Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

DALŠÍ INFORMACE

Dokumenty na stažení s důležitými informacemi.

KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

mapa-vp-2021-cz_final07-11024_1

KDE NÁS NAJDETE

VRANOV | KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ