Informace pro návštěvníky festivalu na Slapech

 In Nezařazené

Veřejné tábořiště Nová Živohošť se nachází necelých 70 km od Prahy a spadá pod obec Křečovice. Ideální trasa z Prahy je přes Konopiště u Benešova a pak projíždět přes Neveklov.

Doprava do areálu

Doporučujeme využít ubytovací kapacity v Benešově a naší autobusovou dopravu z Benešova do areálu festivalu. Autobusy budou jezdit v pravidelných intervalech. Pořiďte si jízdenku za 50 Kč online. Najdete zde i časy dopravy.

Parkoviště je k dispozici v těsné blízkosti areálu a to pouze do NAPLNĚNÍ PARKOVACÍCH KAPACIT. I sem si doporučujeme zakoupit parkovací místo dopředu na předprodeji.

Pořadatel si vyhrazuje právo uzavřít parkoviště v případě, že došlo k dosažení jejich maximální kapacity. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

Ubytování

Z důvodu extrémního zájmu o ubytování v místě festivalu je již nyní kapacita všech tří stanových městeček na Přehrada festu zcela naplněna. Pokud jste si do této chvíle ubytování nestačili zarezervovat, využijte ubytovací kapacity v okolí.  Zároveň jsme pro vás zajistili kyvadlovou dopravu z Benešova. Lze tedy využít rovněž nabídku ubytování v Benešově.

Stanové městečko se otevírá 19. 7. 2018 v 15:00 a zavírá 22. 7. 2018 ve 13:00 a to samé platí i pro ubytované přímo v tábořišti Nová Živohošť.

Dále využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků.

Platí přísný zákaz stanování na parkovištích! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta.

Parkování

Parkoviště budou k dispozici v těsné blízkosti areálu. Umístění parkovišť najdete v mapě areálu.

Je nutné respektovat značení a neparkovat podél příjezdových cest. Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parkoviště“.

Cena za parkování je 100 Kč/automobil na celý festival.

Otevírací doba areálu

20. 7. 2018 areál bude otevřen od 13:00 do 02:00

21. 7. 2018 areál bude otevřen od 8:00 do 02:00

Podívejte se i na podrobný program festivalu.