PŘEHRADY FEST VRANOV LIGHT VERZE 2021

PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Kemp Vranovská pláž se nachází necelých 30 km od Znojma nebo Moravských Budějovic a spadá pod obec Štítary. Jediná možná trasa příjezdu do areálu vede mezi obcemi Zálesí a Štítary. Pěšky se do areálu dostanete i z Vranova nad Dyjí přes hráz a most.

Toto léto 2021 máme pro vás připravenou „light” verzi Přehrady Festů. Na Seči i na Vranově! A věřte, že se máte opravdu na co těšit! Více prostoru, menší fronty u stánků, větší příležitost pro foto s kapelami a jejich podpisy, zkrátka na EXKLUZIVNÍ ZÁŽITKY!

Konečně se vrátíme zpátky do normálního života! Čeká na Vás dvoudenní akce plná hudby, zpěvu, tance, zkrátka letních zážitků jak mají být!  Navíc pro Vás máme další super zprávu! Vstupenky, které máte již zakoupené z loňského roku, můžete využít na letošní „light” verzi!

LINE UP

PARKOVÁNÍ

Pokud máte zajištěné ubytování v areálu ať už ve stanu, karavanu nebo v chatách, můžete vjet a parkovat na určených místech přímo do areálu. Pro ubytované v kempu Vranovská pláž je vjezd povolen na základě voucheru na ubytování přímo do areálu kempu. 

Pokud využijete pouze jednodenní vstupné bez přespání, využijte prosím vzdálenějšího parkingu viz mapa. Parkoviště bude k dispozici cca 1,5 km od areálu festivalu.  Je nutné respektovat značení a neparkovat podél příjezdových cest. Parkovat je možné pouze na místech pro parkování vyhrazených a označených symbolem „Parking“. Do areálu lze dojít za 15 minut, popřípadě je možné svézt se vlakem, který jezdí pravidelně do obce Vranov.

Platí přísný zákaz stanování na parkovišti! Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

UBYTOVÁNÍ

Pro zajištění ubytování kontaktujte prosím přímo Vranovská pláž holiday park na adrese: recepce@vranovska-plaz.cz

Check-in do chatek a stanů začíná v pátek  30. 7. v 15:00 a platí do neděle 1. 8.

Check out je v 10:00.

Pokud jste ubytováni v kempu Vranovská pláž, držte se pokynů na ubytovací smlouvě. Dále využijte ubytování v okolních kempech a penzionech dle jejich ceníků.

Spát v autech je povoleno. Kvůli bezpečnosti není povoleno spát vedle auta. Viz provozní řád.

OTEVÍRACÍ DOBA AREÁLU

pátek 30. 7. – areál bude otevřen od 15:00 do 02:00
sobota 31. 7. – areál bude otevřen od 9:00 do 02:00

ORGANIZAČNÍ ŘÁDY

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

MAPA

VRANOV | KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ