Přehrady jsou dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel, je to především víkend plný aktivit a zážitků – divadla, dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale také pláž, koupání, vodní sporty a další kupa vodních radovánek.

Festival se koná v příjemném zázemí kempů, přímo na plážích, vodě na dosah.

KDY

Festival se koná v pátek a sobotu 20.–21. července 2018 na Slapech
a 3.–4. srpna 2018 u Vranovské přehrady.

KDE

VRANOV
Kemp Vranovská pláž

Vranovská přehrada, centrum rekreace a turistická perla Podyjí, je obklopena lesy a plážemi. Voda je tu po celou sezónu čistá a vybízí k vodním sportům i radovánkám. Vranovská pláž patří mezi nejlepší kempy v České republice a festivalu Přehrady nabídne jedinečné zázemí.

www.vranovska-plaz.cz

SLAPY
Kemp Nová živohošť

Klidné a čisté prostředí rekreačního areálu s dlážděnými chodníčky a vzrostlými stromy vytváří příjemnou atmosféru parku, ve kterém si užijete festival i doprovodný program. Ať už chcete relaxovat u vody nebo strávit den aktivně, budete se tu cítit báječně. Kemp nabízí i příjemné ubytování, občerstvení a služby.

www.kempzivohost.cz

KEMPY

MAPA

KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

KEMP NOVÁ ŽIVOHOŠŤ

UBYTOVÁNÍ

Rezervaci je potřeba zajistit přímo u provozovatelů kempů a řídí se jejich ceníky. Kapacita je však omezená, pokud na festivalu chcete zůstat přes noc, doporučujeme rezervovat si místo co nejdříve.

KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

Pokud chcete bydlet na Vranově přímo v kempu Vranovská pláž, je potřeba si zajistit ubytování u provozovatele kempu (recepce@vranovska-plaz.cz |  724 101 725). Ubytování bude v kempu po dobu festivalu možné jen pro návštěvníky festivalu, tedy jen s platnou vstupenkou. Ubytování se řídí ceníky kempu Vranovská pláž.

Kapacita kempu Vranovská pláž je ale omezená, proto pro všechny ostatní návštěvníky festivalu bude připraveno v dochozí vzdálenosti stanové městečko s dostatečnou kapacitou jak pro stany, tak parkování a zde není třeba nijak dopředu místo rezervovat, stačí jen přijet.

KEMP NOVÁ ŽIVOHOŠŤ

V areálu festivalu bude dostatečné množství místa pro všechny návštěvníky. Stanové městečko včetně parkování bude navazovat na areál kempu. Rezervace dopředu nejsou nutné, stačí jen přijet.

PARKOVÁNÍ

Pro návštěvníky festivalu bude zajištěno parkování u stanových městeček, případně pro ubytované v kempu Vranovská pláž pak přímo v areálu kempu.

OBČERSTVENÍ

V areálu bude k zakoupení občerstvení pro dospělé i dětské návštěvníky.