Přehrady jsou dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel, je to především víkend plný aktivit a zážitků. Divadla, dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale především pláž, koupání, vodní sporty a další kupa vodních radovánek.
Festival Přehrady se koná v příjemném zázemí kempů, přímo na plážích, vodě na dosah. Festivalový program je dvoudenní, proto je pro návštěvníky připraveno ubytování ve stanovém městečku. Lze využít rovněž ubytovací kapacity kempu.

KDY

Festival se koná v pátek a sobotu 20.–21. července 2018 na Slapech
a 3.–4. srpna 2018 u Vranovské přehrady.

KDE

VRANOV

Kemp Vranovská pláž

Vranovská přehrada, centrum rekreace a turistická perla Podyjí, je obklopena lesy a plážemi. Voda je tu po celou sezónu čistá a vybízí k vodním sportům i radovánkám. Vranovská pláž patří mezi nejlepší kempy v České republice a festivalu Přehrady nabídne jedinečné zázemí.
www.vranovska-plaz.cz

SLAPY
Kemp Nová živohošť

Klidné a čisté prostředí rekreačního areálu s dlážděnými chodníčky a vzrostlými stromy vytváří příjemnou atmosféru parku, ve kterém si užijete festival i doprovodný program. Ať už chcete relaxovat u vody nebo strávit den aktivně, budete se tu cítit báječně. Kemp nabízí i příjemné ubytování, občerstvení a služby.
www.kempzivohost.cz

KEMPY

MAPA

KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

KEMP NOVÁ ŽIVOHOŠŤ

PARKOVÁNÍ

Pro návštěvníky festivalu bude zajištěno parkování v blízkosti areálu.

UBYTOVÁNÍ

Pro návštěvníky areálu bude za poplatek zajištěno ubytování ve stanovém městečku.

OBČERSTVENÍ

V areálu bude k zakoupení občerstvení pro dospělé i dětské návštěvníky.