Chystáte se na Přehrady Fest na Slapy? Přečtěte si aktuality, odpovědi na časté otázky a pokyny pořadatelů. Najdete zde i nové informace o posílené autobusové dopravě z Benešova.

Přehrady jsou dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel, je to především víkend plný aktivit a zážitků – divadla, dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale také pláž, koupání, vodní sporty a další kupa vodních radovánek.

Festival se koná v příjemném zázemí kempů, přímo na plážích, vodě na dosah.

KDY

Festival se koná v pátek a sobotu 20.–21. července 2018 na Slapech
a 3.–4. srpna 2018 u Vranovské přehrady.

KDE

SLAPY
Kemp Nová živohošť

Klidné a čisté prostředí rekreačního areálu s dlážděnými chodníčky a vzrostlými stromy vytváří příjemnou atmosféru parku, ve kterém si užijete festival i doprovodný program. Ať už chcete relaxovat u vody nebo strávit den aktivně, budete se tu cítit báječně. Kemp nabízí i příjemné ubytování, občerstvení a služby.

www.kempzivohost.cz

VRANOV
Kemp Vranovská pláž

Vranovská přehrada, centrum rekreace a turistická perla Podyjí, je obklopena lesy a plážemi. Voda je tu po celou sezónu čistá a vybízí k vodním sportům i radovánkám. Vranovská pláž patří mezi nejlepší kempy v České republice a festivalu Přehrady nabídne jedinečné zázemí.

www.vranovska-plaz.cz

KEMPY

MAPA

SLAPY
KEMP NOVÁ ŽIVOHOŠŤ

prehrady-slapy-mapa-arealu

VRANOV
KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

UBYTOVÁNÍ

Rezervaci je potřeba zajistit přímo u provozovatelů kempů a řídí se jejich ceníky. Kapacita je však omezená, pokud na festivalu chcete zůstat přes noc, doporučujeme rezervovat si místo co nejdříve.

SLAPY
KEMP NOVÁ ŽIVOHOŠŤ

Kapacity tábořiště Nová Živohošť a festivalových kempů jsou naplněné. Doporučujeme využít ubytování v okolí, například v Benešově, a využít kyvadlovou dopravu. Více zjistíte v aktuálních informacích pro návštěvníky festivalu na Slapech.

VRANOV
KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

Pokud chcete bydlet na Vranově přímo v kempu Vranovská pláž, je potřeba si zajistit ubytování u provozovatele kempu (recepce@vranovska-plaz.cz |  724 101 725). Ubytování bude v kempu po dobu festivalu možné jen pro návštěvníky festivalu, tedy jen s platnou vstupenkou. Ubytování se řídí ceníky kempu Vranovská pláž.

Kapacita kempu Vranovská pláž je ale omezená, proto pro všechny ostatní návštěvníky festivalu bude připraveno v dochozí vzdálenosti stanové městečko s dostatečnou kapacitou jak pro stany, tak parkování a zde není třeba nijak dopředu místo rezervovat, stačí jen přijet.

PARKOVÁNÍ

Pro návštěvníky festivalu bude zajištěno parkování u stanových městeček, případně pro ubytované v kempu Vranovská pláž pak přímo v areálu kempu.

OBČERSTVENÍ

V areálu bude k zakoupení občerstvení pro dospělé i dětské návštěvníky.

ORGANIZAČNÍ ŘÁDY

Organizační řád stanového městečka

Organizační řád areálu produkce