Přehrady jsou dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel, je to především víkend plný aktivit a zážitků – divadla, dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale také pláž, koupání, vodní sporty a další kupa vodních radovánek.

Festival se koná v příjemném zázemí kempů, přímo na plážích, vodě na dosah.

KDY

Festival se koná v pátek a sobotu 20.–21. července 2018 na Slapech
a 3.–4. srpna 2018 u Vranovské přehrady.

KDE

SLAPY
Kemp Nová živohošť

Klidné a čisté prostředí rekreačního areálu s dlážděnými chodníčky a vzrostlými stromy vytváří příjemnou atmosféru parku, ve kterém si užijete festival i doprovodný program. Ať už chcete relaxovat u vody nebo strávit den aktivně, budete se tu cítit báječně. Kemp nabízí i příjemné ubytování, občerstvení a služby.

www.kempzivohost.cz

VRANOV
Kemp Vranovská pláž

Vranovská přehrada, centrum rekreace a turistická perla Podyjí, je obklopena lesy a plážemi. Voda je tu po celou sezónu čistá a vybízí k vodním sportům i radovánkám. Vranovská pláž patří mezi nejlepší kempy v České republice a festivalu Přehrady nabídne jedinečné zázemí.

www.vranovska-plaz.cz

KEMPY

MAPA

SLAPY
KEMP NOVÁ ŽIVOHOŠŤ

prehrady-slapy-mapa-arealu

VRANOV
KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

prehrady-vranov-mapa-arealu
prehrady-vranov-mapa

UBYTOVÁNÍ

Rezervaci je potřeba zajistit přímo u provozovatelů kempů a řídí se jejich ceníky. V ceně není zapůjčení stanu, návštěvník si jej musí přinést sám. Pokud na festivalu chcete zůstat přes noc, doporučujeme rezervovat si místo co nejdříve, kapacita je omezená.

SLAPY
KEMP NOVÁ ŽIVOHOŠŤ

Kapacity tábořiště Nová Živohošť a festivalových kempů jsou naplněné. Doporučujeme využít ubytování v okolí, například v Benešově, a využít kyvadlovou dopravu. Více zjistíte v aktuálních informacích pro návštěvníky festivalu na Slapech.

VRANOV
KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

V kempu Vranovská pláž jsou již všechny kapacity vyprodané. Je připraveno festivalové městečko s kompletním servisem.

PARKOVÁNÍ

Pro návštěvníky festivalu bude zajištěno parkování u stanových městeček, případně pro ubytované v kempu Vranovská pláž pak přímo v areálu kempu.

OBČERSTVENÍ

V areálu bude k zakoupení občerstvení pro dospělé i dětské návštěvníky.

ORGANIZAČNÍ ŘÁDY

Organizační řád stanového městečka

Organizační řád areálu produkce