Přehrady jsou dvoudenní hudební festival pro celou rodinu. Kromě hudebních vystoupení populárních kapel, je to především víkend plný aktivit a zážitků – divadla, dílničky, bubnování, workshopy, setkání s kapelami, ale také pláž, koupání, vodní sporty a další kupa vodních radovánek.

Festival se koná v příjemném zázemí kempů, přímo na plážích, vodě na dosah. Program je dvoudenní, návštěvníci mají možnost přespat v kempu. Ubytování je ale třeba u provozovatelů kempů včas rezervovat.

KDY

Festival se koná v pátek a sobotu 20.–21. července 2018 na Slapech
a 3.–4. srpna 2018 u Vranovské přehrady.

KDE

VRANOV
Kemp Vranovská pláž

Vranovská přehrada, centrum rekreace a turistická perla Podyjí, je obklopena lesy a plážemi. Voda je tu po celou sezónu čistá a vybízí k vodním sportům i radovánkám. Vranovská pláž patří mezi nejlepší kempy v České republice a festivalu Přehrady nabídne jedinečné zázemí.

www.vranovska-plaz.cz

SLAPY
Kemp Nová živohošť

Klidné a čisté prostředí rekreačního areálu s dlážděnými chodníčky a vzrostlými stromy vytváří příjemnou atmosféru parku, ve kterém si užijete festival i doprovodný program. Ať už chcete relaxovat u vody nebo strávit den aktivně, budete se tu cítit báječně. Kemp nabízí i příjemné ubytování, občerstvení a služby.

www.kempzivohost.cz

KEMPY

MAPA

KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

KEMP NOVÁ ŽIVOHOŠŤ

UBYTOVÁNÍ

Rezervaci je potřeba zajistit přímo u provozovatelů kempů a řídí se jejich ceníky. Kapacita je však omezená, pokud na festivalu chcete zůstat přes noc, doporučujeme rezervovat si místo co nejdříve.

KEMP VRANOVSKÁ PLÁŽ

Rezervujte e-mailem recepce@vranovska-plaz.cz
nebo telefonicky +420 724 101 725

KEMP NOVÁ ŽIVOHOŠŤ

Rezervujte online na www.kempzivohost.cz

PARKOVÁNÍ

Pro návštěvníky festivalu bude zajištěno parkování v blízkosti areálu.

OBČERSTVENÍ

V areálu bude k zakoupení občerstvení pro dospělé i dětské návštěvníky.